Tur, kur notiek rakšanas darbi, neiztikt arī pēc nepieciešamības pārvietot vai aizvest izrakto zemes slāni. Šādā gadījumā visefektīvākais risinājums ir, kad šos darbus var paveikt viena tehnika un tas ir universālais ekskavators – iekrāvējs. Tas neaizņem daudz vietas, toties ir pietiekami jaudīgs, lai tiktu galā arī ar vissmagāko zemi, velēnas, akmeņus un dažādus citus traucēkļus. Ir daudz iespēju, ko paver šāda moderna aparatūra, sevišķi, ja tā ir profesionāļu rokās.

  • Universālais ekskavators – iekrāvējs Volvo BL71
  • Universālais ekskavators – iekrāvējs Volvo BL71
  • Universālais ekskavators – iekrāvējs Volvo BL71

Daudzfunkcionālais ekskavators ļauj viegli iekraut, izkraut un rakt dažādās teritorijās un laikapstākļos. Apgrieztais kauss ļauj viegli pārvietoties no viena būvlaukuma uz kādu citu, ja rodas tāda nepieciešamība. Četru riteņu piedziņa un četru riteņu stūrēšanas sistēma arī dod iespēju viegli tikt galā ar vadību, neatkarīgi no tā, cik sarežģīts būtu konkrētās vietas reljefs un citi apstākļi, kas varētu traucēt ekskavatora darbībai. Papildus tam var viegli pievienot dakšās ar rāmi, celšanas āķi, materiālu padeves strēli u. c. Neatkarīgi no modeļa, ekskavatoru daļas iztur standarta slodzi, bet ir arī dziļie kausi, kausi akmeņu kraušanai, atsevišķs aprīkojums grāvju tīrīšanas darbiem u. c., kas ļauj atrast katram darba m piemērotāko un izturīgāko. Tehnika ļaus tikt galā arī sevišķi dziļu tranšeju rakšanā, smagos celšanas un kraušanas darbos, vienlaikus arī atvieglojot materiālu transportēšanu. Ekskavatora kabīne nodrošina ergonomisku izmantošanu, pietiekami daudz vietas, lai justos ērti veicot darbu, kā arī labu redzamību pilnā rakursā. Papildus slodzes jūtīgums un dalītas plūsmas hidrauliskā veiktspēja tiek nodrošināta ar atsevišķiem hidrauliskiem vārpstiem. Arī pārējie iekrāvēja un ekskavatora agregāti ir ar lielu pacelšanas un atraušanas spēku, kas ļauj kraut un rakt daudz ātrāk un bez lieliem sarežģījumiem. Papildus efektivitātei ir iespējama kombinācija ar atskaldāmā āmura un divvirzienu hidraulisko līniju maksimālam praktiskumam ar dažādiem agregātiem. Augstam vilces līmenim ir iespējama 100% diferenciāļa bloķēšana aizmugurējam tiltam. Kad vajag veikt tehnikas apkopi, to ir iespējams viegli izdarīt, jo ir nodrošināta piekļuve visiem apkopes un apkalpes posmiem, kad ekskavators atrodas uz zemes.

Universālais ekskavators – iekrāvējs spēj palīdzēt visdažādākajos darbos, kas var būt saistīti ar vajadzību uzlabot zemes virsējo slāni, tranšeju un citu notekūdens sistēmu izbūvei, zemes nolīdzināšanai u. c. Šādā veidā ir iespējams samazināt roku darbu līdz minimumam. Papildus nāk arī visi nepieciešamie dokumenti, kas pierāda līdzekļa derību darbam.