Sniega tīrīšana ziemā mēdz sagādāt vairāk problēmu nekā gribētos, it sevišķi tad, ja no sniega nepieciešams atbrīvot lielākas teritorijas par sētu, ietvi vai piebraucamo ceļu. Ja nepieciešams tīrīt lielāku teritoriju, tad labāk darbu uzticēt profesionāļiem, kas to izdarīs ātri un ērti, jo lielas teritorijas ar lāpstu tīrīt nevēlas neviens, jo tas tomēr ir nogurdinoši, prasa daudz enerģijas un laika. Sniega tīrīšana tiek uzticēta ne tikai kvalificētam darbaspēkam, bet arī speciālai tehnikai. Tehnika ir dažāda, tādēļ nav jāuztraucas par lielām izmaksām, ja nepieciešams tīrīt salīdzinoši nelielu teritoriju.

Sniega tīrīšanas tehnika tiek piemērota tīrāmās teritorijas veidam un segumam, kas nozīmē to, ka, ja nepieciešams tīrīt lielu teritoriju, pie Jums neieradīsies neliels traktoriņš, vai arī nelielas teritorijas tīrīšanai, netiks izmantota lielā sniega tehnika.

Saistošās sadaļasKvalitāte un slava vienmēr iet pa priekšu visiem, tādēļ mūsu pakalpojumus izmanto daudzi. Sniega tīrīšana ar jaudīgas un speciāli aprīkotas tehnikas palīdzību, ziemā var būt glābiņš, ja rodas nepieciešamība pēc teritorijas atbrīvošanas no sniega. Mūsu pakalpojumus var izmantot ne tikai lielu uzņēmumu pārstāvji, kuru uzņēmuma teritorijā ir nepieciešama sniega tīrīšana bet arī privātpersonas, kurs vēlas sakopt savu apkārtējo vidi. Sniega tehnika attīstās un ir iespējams piedāvāt jaunākos un efektīgākos risinājumus sniega tīrīšanai, kas piemērotas katram individuālam pasūtījumam.

Lai nodrošinātu labāku servisu, būs nepieciešams iepazīties ar teritoriju, kas būs jāatbrīvo no sniega. Tas nepieciešams, lai tiktu piemeklēta un attiecīgi aprīkota sniega tīrīšanas tehnika un darbs veiktos no rokas. Sniega tīrītājs izdarīs visu darbu ātri, ērti un kvalitatīvi, tādēļ nav jāuztraucas par to, ka process varētu ieilgt un radīt kādas grūtības un sarežģījumus. Šādus pakalpojumus izmanto labprāt, pat par spīti tam, ka pēdējos gados sniega Latvijā nav bijis pārāk daudz. Apgrūtināt savu ikdienu nevēlas neviens, it sevišķi ziemā, kad ceļi slīd, tādēļ sniega tīrītājs Jūsu īpašuma teritoriju atbrīvos no liekiem šķēršļiem.

Apgrūtinoša pārvietošanās ziemas mēnešos ir ne tikai gājējiem, bet arī autovadītājiem, it īpaši tad, ja ceļi nav pienācīgi tīrīti vai arī tīrīti pavirši, un viss sniegs ir sabiris atpakaļ uz brauktuves. Pirmssvētku laiks ir vislabākais laiks ceļu tīrīšanai, jo svētkos, kā zināms, lielākā daļa iestāžu nestrādā un, ja šādi pakalpojumi tiek piedāvāti, tad to izpilde ir apgrūtinoša, jo intensīva satiksme un cilvēku plūsma traucē kvalitatīvai teritorijas labiekārtošanai.

Par savu privātīpašumu jārūpējas katram pašam, jo pašvaldības noteikumos ir paredzēts administratīvais sods, ja īpašumam pieguļošā teritorija ir nesakopta un apdraud citu drošību. Daudziem šis kalpo par stimulu sakopt savu apkārtni un mēs būsim priecīgi piedalīties šajā procesā!