Savu darbību sākām 2007 gadā. Par šiem darbības gadiem esam daudz mācījušies un pieredzējuši dažādas ar veicamajiem darbiem saistītas situācijas un tādēļ var apgalvot, ka esam sava aroda profesionāļi.

Mēs piedāvājam:

  • Mini ekskavatoru pakalpojumus, veicam visa veida rakšanas darbus (maksimālais rakšanas dziļums 3,50m). Ekskavatoru kausu platumi 0,35m, 0,45m, 0,60m, 1,20m. Ekskavatoriem ir apaļas aizmugures, kas ļauj darbus paveikt šaurās un grūti piekļūstamās vietās.
  • Piedāvājam Bobcat pakalpojumus, veicam visa veida zemes līdzināšanu, planēšanu, pārvietošanu, zemes virskārtas noņemšanu, šķembošanu. Bobcata pakalpojumi lieti noder teritoriju labiekārtošanas darbos, ceļu izbūvē, bruģēšanā, laukumu planēšanā. Lai paaugstinātu Bobcata darba kapacitāti, ir piejamas ķēdes, kas noder darbam mitrās un smilšainās vietās.
  • Veicam autonomās kanalizācijas izbūves darbus ar Latvijā ražotiem kvalitatīviem materiāliem. Piegādājam, realizējam un veicam Latvijā ražotu septiķu un bioloģisko attīrīšanas iekārtu montāžas darbus.
  • Izbūvējam ārējos ūdensvadus, kanalizāciju, gāzesvadus, zemes siltuma sūkņus.
  • Veicam drenāžas lauku un infiltrācijas sistēmu izbūvi, remontu un papildināšanu.
  • Veicam teritoriju labiekārtošanas un apzaļumošanas darbus.

Mūsu firmas moto ir precizitāte, kvalitāte un profesionalitāte — katram veicamajam darbam!
Uz Veiksmīgu Sadarbību, SIA «MinTrakTex».

Kobelco

SK30UR3
Svars 3,1 tonna, rakšanas dziļums 3 metri, platums 1,55 metri, celtspēja 650 kg. Kausu platumi 0,45 cm un 0,60 cm. Apaļa aizmugure, kas ļauj strādāt ļoti šaurās vietās.

Case
CX22B
Miniekskavatora «Case CX22B» platums ir 1,4m, bet svars — 2,5 tonnas. Rakšanas dziļums 2,6m. Ir 35cm plats kauss un 55cm plats kauss. Ekskavators var pacelt un novietot vajadzīgajā vietā metrīgos dzelzsbetona grodus. Ekskavatoram ir gumijas kāpurķēdes, braucot pa bruģi, to nebojā. Priekšrocība ir tāda, ka ekskavatora aizmugure ir apaļa, kas ļauj strādāt šaurās vietās.
Case

1825B
Kompaktiekrāvēja «Case 1825B» platums ir 1,25m, svars — 1,6 tonnas. Kausa ietilpība 300 litri un 450 litri. Mazie traktora gabarīti ļauj darbus veikt ļoti šaurās un mazās vietās, kur lielie traktori vienkārši netiek.
 
 
Bobcat
S-130
Svars — 2,5 tonnas. Kausa platums 1,60m, tilpums — 400 litri. Ļoti manevrīgs un ātrs, lieti noder planēšanas un bruģēšanas darbos.