Attīstoties tehnoloģijām, parādās arī aizvien vairāk jaunu iespēju, ko katrs var izmantot savā mājsaimniecībā. Augstu precizitāti, kvalitāti un profesionalitāti SIA ‘‘MinTrakTex” piedāvā katram, neatkarīgi no sarežģītības un termiņa. Tas attiecas ne tikai uz iespēju ierīkot bruģi, bet ir arī daudz citu lietu, kas var ievērojami izmainīt visu saimniecības darbību. Ievērojami var uzlabot izskatu un funkcionalitāti ne tikai privātmājās, bet arī daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos.

  • Bruģēšāna
  • Bruģēšāna
  • Bruģēšāna
  • Bruģēšāna
  • Bruģēšāna
  • DSCF0588

Precīza teritorijas sadalīšana zonās kā dzīvojamā, dārza un saimniecības. Atbilstoša pieeja var zonu padarīt ne tikai viegli piebraucamu, ber ar kvalitatīvām ūdens, kanalizācijas un citām sistēmām. Svarīgs ir katrs ierīkošanas posms, lai nerastos nepatīkami pārsteigumi. Tas attiecas arī tad, ja tiek izvēlēts tikai iekārtot teritorijas celiņus, lai izvairītos no tām, ka lietus un sniega kušanas laikā uz tiem neveidotos liekais ūdens, kas ne tikai vizuāli bojā estētisko skatu uz teritoriju, bet arī kaitē pašam segumam. Piedāvājumā ir arī ūdens savācējakas ar pievilcīgu dizainu un divām aizsargsienām, kas ir sastāvdaļas kopējai lietus ūdens gūliju un savācējaku drenāžas sistēmai. Pirmās aizsargsistēmas funkcija ir tā, ka tā neļauj skujām, gružiem u.c. netīrumiem nonākt drenāžas sistēmā, līdz ar to ievērojami samazinot to aizsērēšanas iespējamību. Otrā drenāžas aizsargsistēma savukārt ir paredzēta aizsardzībai pret lapām, kā arī dažādiem citiem smalkākiem gružiem, kas laika gaitā dabiski, ka uzkrājas. Tehnika lieliski iekļaujas ne tikai apkārtējā ēkas kombinācijā, bet arī pasargās no mitruma piekļūšanas ēkas pamatiem. Nepieciešamībai var tikt izbūvēti arī gāzesvada un zemes siltuma sūkņi.

Saistošās sadaļasNedrīkst aizmirst arī par iespēju izmantot Bobcata pakalpojumus, kas palīdzēs ar zemes virsējās kārtas izlīdzināšanu, planēšanu, pārņemšanu, tās noņemšanu, šķembošanu u.c. Šāds risinājums lieliski noder, ja ir nepieciešamība pēc jaunu ceļu izbūves, laukumu planēšana, bruģēšana. Ja darbs paredzēts mitrās un smilšainās vietās, tad papildus Bobcata darba kapacitātes palielināšanai ir pieejamas arī speciālas ķēdes, kas palīdzēs tikt galā ar mitrām un smilšainām vietām bez liekiem sarežģījumiem. Papildus estētikai ir iespējams izveidot arī starp dažādajiem ieklāšanas materiāliem atstājot nelielas brīvās joslas, kur iesēt zāli. Celiņu formas saglabāšanai svarīgi ir tos nostiprināt ar speciālām apmalēm.

Atsevišķi risinājumi ir pieejami arī vietām, kurām raksturīgs slīpums, kas mēdz sagādāt problēmas. Šādā gadījumā ir iespējams teritoriju sadalīt atsevišķās terasēs. Gala rezultātā tiek iegūts interesanta teritorijas un būvju kompozīciju. Vietās, kur slīpums ir sevišķi izteikts, var izveidot arī atsevišķas kāpnes, kas var sastāvēt vien no pāris pakāpieniem. Papildus tiem var pieskaņot akmeņus, ziedus un dažādus citus dekorus, lai palīdzētu tos padarīt par gaumīgu arhitektūras elementu, kas lieliski iederētos kopējā ainavā.

Jebkuru teritoriju ir iespējams atdzīvināt un padarīt daudz funkcionālāku. SIA ‘‘MinTrakTex” uzkrātā pieredze ļaus viegli pieskaņoties individuālajiem projektiem. Gala rezultāts priecēs ne tikai visu ģimeni un katru individuāli, bet arī apkārtējos. Teritorijas labiekārtošanas darbi, uzticēti profesionāļiem, tiks veikti pēc vislabākās sirdsapziņas un apmierinošos termiņos, tādējādi vēlamais rezultāts tiks sasniegts pietiekami ātri, lai process ar laiku neliktu pārdomāt par izvēli.