Lai nebūtu gadījumi, kad pēkšņi uzsnidzis sniegs sagādātu iepriekš neparedzētas problēmas, nepieciešams laikus izvēlēties to, kā sniegs tiks tīrīts. Privātmāju īpašniekiem un daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem tas ir nedaudz vieglāk – atliek paņemt rokās lāpstu vai uzticēties sētniekam. Lielu teritoriju īpašnieki, sniegu gaida ar šausmām, jo skaidrs ir tas, ka no tā kaut kādā veidā būs nepieciešams tikt vaļā, bet tīrīšana ar lāpstu nav variants. Mūsdienās ir pieejama dažāda sniega tīrīšanas tehnika, kas noteikti nodrošinās ātru un ērtu sniega tīrīšanu Jūsu īpašumā bez liekām raizēm un problēmām.

Tehnika, ar ko tiek tīrīta teritorija ir dažāda. Sākot ar neliela izmēra tīrītājiem un beidzot ar lielu, specializētu sniega tīrīšanas tehniku. Ja tiek izvēlēta atbilstoša tehnika teritorijas tīrīšanai, šī nodarbe var būt pat ļoti aizraujoša un patīkama. Atbilstošas tehnikas izvēle konkrētajai teritorijai ir viens no svarīgākajiem lēmumiem, jo ar mazo traktortehniku, pat ja tā būs specializēti aprīkota, piesnigušus meža ceļus būs praktiski neiespējami iztīrīt, jo nepieciešama jaudīgāka tehnika. Tas ar ko ir aprīkotas ierīces, kas tīra sniegu, ir svarīgākais rādītājs, jo nosaka kāds teritorijas būs iespējams tīrīt.

  • Sniega tīrīšanas tehnika
  • Sniega tīrīšanas tehnika
  • Sniega tīrīšanas tehnika
  • Sniega tīrīšanas tehnika
  • Sniega tīrīšanas tehnika
  • Sniega tīrīšanas tehnika
  • Sniega tīrīšanas tehnika
  • Sniega tīrīšanas tehnika
  • Sniega tīrīšanas tehnika
  • Sniega tīrīšanas tehnika

Sniega tehnika ir dažāda. Vismazākie tīrītājiņi var būt aprīkoti arī ar elektromotoru un vairāk būs piemēroti nelielas teritorijas sakopšanai, piemēram, piebraucamā ceļa vai ietves tīrīšanai, jo piemēroti gluda un cieta seguma tīrīšanai. Tos dēvē par vienpakāpes tīrītājiem, jo uz priekšu tie kustās nevis ar riteņiem, bet snieg frēzes palīdzību. Sniegu tīra arī ar pūtējiem, kas darbojas pēc tāda paša principa kā lapu pūtēji. Tie atbrīvos teritoriju no viegla sniega, bet ilgi stāvējis un smags sniegs būs jātīra ar savādāku tehniku.

Divpakāpju sniega tīrītājs nodrošina jau lielāku jaudu un līdz ar to lielāku darbu izpildi. Šī tehnika ir aprīkota ar riteņiem, kas palīdz ne tikai ātrāk kustēties uz priekšu, bet nodrošina dažāda veida sniega tīrīšanu. Ņemot vērā to, ka šāda veida tehnika ir jaudīgāka, ir iespējams tīrīt arī tādu sniegu, kas ir jau salipis pikās un nav irdens.

Ņemot vērā to, ka pie mums ziemā vairāk līst nekā snieg, tad nav nepieciešamības pašiem iegādāties savu sniega tīrīšanas tehniku, jo, lielākoties, tā stāvēs neizmantota un gada lielāko daļu krās putekļus. Tieši tādēļ sniega tehnikas noma un sniega tīrīšana kā pakalpojums ir ērts veids kā tīrīt savu teritoriju. Sniega lāpsta ir universāla, un tā saimniecībā noderēs vienmēr, taču speciāli pirkt divpakāpju sniega tīrītāju, tikai tāpēc, ka dzīvojam apstākļos, kur dažkārt sniegs, ir neizdevīgi.
Lai uzzinātu sīkāk par sniega tīrīšanas iespējām, aicinām sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem, lai konkretizētu informāciju.