Neskatoties uz to, ka tiek veikti aizvien dažādāka veida un augstas kvalitātes būvdarbi, plašas teritorijas tiek pārklātas ar kādu necaurlaidīgu slāni, tas nenozīmē, ka uz tām nenonākt ūdens. Ūdens var krāties uz māju jumtiem, stāvlaukumiem, ceļiem un citās vietās. Svarīgi ir padomāt par veiksmīgu ūdens aizvades sistēmu. Lielākā daļa ūdens ātri aizplūst uz notekūdens sistēmām, kas savukārt nozīmē, ka spēcīgu lietavu laikā uz cauruļvadiem darbojas papildus slogs, jo ir jāuzņem daudz lielāka un intensīvāka plūsma, paaugstinot iespējamos plūdu riskus. Lai izvairītos no šāda veida riskiem, aizvien biežāk tiek izmantotas infiltrācijas sistēmas.

Infiltrācijas sistēmās tiek izmantotas infiltrācijas kasetes, kas paredzētas lietus ūdens infiltrēšanai gruntī. Tas tiek savākts kasetēs un kādā noteiktā posmā iesūcas apkārtējā gruntī. Speciālās kasetes ir taisnstūra formas un dažādos izmēros. Katrai no tām ir noteikta efektīvā izturības spēja, kas ļauj aprēķināt cik daudz katram objektam būs nepieciešams. Tās tiek aizsargātas no apkārtējās vides iedarbības kā smiltīm, koku un krūmu saknēm ar speciālu materiālu – ģeostiklu, kas ir aptīts apkārt kastei vai kasetēm. Kasete tiek konstruēta no divām vienādām kārbas detaļām, kuras ir saspiestas kopā. Vaļējās puses tiek savienotas kopā, tādējādi montāžas laikā konstrukcijas daļas tiek nofiksētas. Šādiem savienojumiem ir liela izturība pret dažādu slodzi, kas var rasties no augsnes un satiksmes, piemēram, uzstādot zem stāvlaukumiem vai ceļiem ar lielu intensitāti. Sistēma var sastāvēt arī no vairākām citām detaļām kā sūkņu kamera, peldspējas novēršanas pamatne, pretvārsta, infiltrācijas caurulēm u.c. Atsevišķi ir iespējams konfigurēt tā izturību pret spiedienu, kas var nākt arī no paša zemes slāņa. Iekārtas ir izgatavotas no kompozītmateriāliem ar augustu kvalitāti. Papildus ir iespējams sistēmas aprīkot ar apkopes akām, čuguna un plastmasas vākiem u.c. Notekūdeņi spēj brīvi filtrēties caur iekārtu brīvo apakšdaļu un sānos izvietotajām atverēm.
Infiltrācijas sistēmas, kas izveidotas precīzi, spēj garantēt lieliskus rezultātus jebkurā saimniecībā un dažādos grunts apstākļos. Individuāla pieeja ļaus sasniegt pēc iespējas piemērotāku risinājumu, kas palīdzēs saimniecībā.